Léto vrcholí a s ním i přípravy na nejočekávanější adří akci –  ADRAběh! Máme pro Vás čerstvé informace k tomuto oblíbenému závodu.

Letos neběžíme pro nic menšího, než pro lepší svět. Konkrétně za šest Cílů udržitelného rozvoje (SDGs), které k pozitivní změně našeho světa přispívají. Svou účastí na ADRAběhu tak podpoříte udržitelnou pomoc ADRA v krizových oblastech.  Za to stojí si zaběhat!

Konec hladu, Zdraví a kvalitní život, Kvalitní vzdělání, Rovnost mužů a žen, Pitná voda a kanalizace a Důstojná práce a ekonomický růst…to jsou Cíle, které chceme letošním ADRAběhem podpořit. Chcete se o nich dozvědět více? Navštivte stránky OSN nebo si o Cílech udržitelného rozvoje přečtěte více na našem webu.

Vyberte si jedno ze šesti témat, které vnímáte jako nejpalčivější a za které proběhnete cílovou páskou. Prvních 300 registrovaných závodníků totiž na akci obdrží vkusné tričko, na které si speciální fixou bude moci napsat číslo vybraného Cíle udržitelného rozvoje, stejně jako to již udělalo našich šest ambasadorů, kteří letos akci podpořili. Na startu se tak možná potkáte se Sašou Rašilovem, který běží za Rovnost mužů a žen či s Ondřejem Moravcem, který se proběhne za Zdraví a kvalitní život.

Chcete-li vidět, které osobnosti se staly našimi ambasadory, a třeba se jimi inspirovat při volbě jednoho z Cílů, navštivte Facebookovou událost, kde jsou zveřejněny první medailonky představující některé z ambasadorů. V průběhu srpna a září budeme postupně zveřejňovat krátké video-rozhovory s dalšími z nich.

Poběžte s námi pro lepší svět a registrujte se zde. Připomínáme, že registrační poplatek při online registraci předem je nižší než na místě v den závodu.

Těšíme se na Vás na startovní čáře!

Tým ADRAběhu

Napsat komentář