česky

Chcete se podělit s ostatními o své zážitky ze závodu? Pište své postřehy, ale i náměty a nápady nebo kritiku organizátorům. Přidejte vlastní příspěvek.


Robert: dobrý běh

2. 11. 2016 Bezvadná atmosféra, přátelé, dobrá služba, i když letos bez trička, hezká trasa s mírným kopečkem, dobrá konkurence. A ještě k tomu nepršelo, jen později dětem. Skvělé ceny pro vítěze, pomoc potřebným - to vše jsou důvody, proč běžet i příští rok


Tomáš: Hadžega

18. 10. 2016 Super zážitok. Skvelá organizácia a hodnotné ocenenie nielen pre víťazov, ale aj pre ľudí, ktorí si zakúpili tombolu. Rád sa zúčastním aj budúci rok :)


Markéta: Parádní zážitek

12. 10. 2016 Spojit příjemné s užitečným mě vždy těší. Moderátor byl perfektní, trať příjemná, atmosféra báječná, takže uplakané počasí nám tento krásný den nemohlo zkazit. Poděkování patří všem, kdo se na této akci podílel. Těším se na příští ročník.


Loiza: Video 2016

11. 10. 2016 dobrý den, kdy bude nějaké video z běhu 2016? Děkuji


Dogsie: Příjemná akce

9. 10. 2016 Zúčastnili jsme se Adra běhu poprvé a byli jsme velmi příjemně překvapeni. Organizace i dobrovolníci byli špičkoví a běh se nám moc líbil. Ocenili jsme, že s námi mohl běžet i náš pejsek. Adra běh všem doporučujeme! Těšíme se za rok :)


Jana : Janíková

5. 10. 2016 Skvělá organizace, milí organizátoři, příjemná atmosféra, napětí při tombole a v neposlední řadě i dobročinný přesah dělá Adra běh výjimečným. Tak zase za rok a díky :-)


Petr Exnar: Adra a Praha 6 jsou super

3. 10. 2016 Jsem moc rád, že jsem včera mohl běžet. Ladronka je krásná a stejně tak myšlenka pomoci společnosti Adra. Za rok se budu snažit přijít znova!


Jana Zachová: Adra je pro mě zkrátka "srdcovka"

3. 10. 2016 I když jsem byla den před na Ladronce na 10ti km běhu, Adru jsem si ujít nenechala, to zkrátka nejde.. Loni nám sice přálo víc počasí, ale přeci si nenecháme pár kapkami zkazit radost z pohybu a možnosti udělat něco pro dobrou věc ;-)
V délce byl opět malý "renonc", tentokrát opačného charakteru (dle GPS nejen mých hodinek bylo kolo necelých 3,7km ne 4), ale to mi bylo celkem fuk :-) No a Honza Smetana byl opět úžasný. Už se těším na další ročník....


Katyna: Dík

2. 10. 2016 Počasí vyšlo,běželo se dobře. Organizace závodu dobrá. Chyběl mi stan,kde bych se mohla převleknout.